KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12961049
nr 1296 1049
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, "Det spända monumentet". Monogramsignerad -85, olja på duk , 130x100 cm
Kondition: del av ram saknas
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:12:07
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)